Recenze a zkušenosti

Vážení zákazníci,

Vaše spokojenost je pro nás prioritou! Rádi bychom slyšeli Váš názor, zkušenosti s nákupem a podporou na našem eshopu laboratornidiamaty.cz.

Budeme Vám velice vděčni za napsání recenze, která bude především pomoci ostatním učinit správné rozdhodnutí a nás může isnpirovat. 

Vaše recenze jsou pro nás neocenitelnou zpětným vazbou a především pomocí pro ostatní, kteří stále váhají se svým rozhodnutím, kde si zakoupí svůj nový šperk. 

Napište nám vaši zkušenost s naším e-shopem

 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Je možné, že váš záznam bude viditelný v knize návštěv až poté, co jej zkontrolujeme.
7 entries.
Jana Válková
Bezkonkurenčně nejlepší ceny! Hledala jsem a porovnávala si ceny i se zahraničními weby, ale zde jsou nejlepší. Vše dorazilo v pořádku včetně certifikátu.
Bezkonkurenčně nejlepší ceny! Hledala jsem a porovnávala si ceny i se zahraničními weby, ale zde jsou nejlepší. Vše dorazilo v pořádku včetně certifikátu.... Collapse
Radek
Vše ok, skvělá a rychlá komunikace.
Vše ok, skvělá a rychlá komunikace.... Collapse
Filip Mácha
Objednal jsem si zásnubní prsten Elisa s 0.5ct laboratorním diamantem. Zvažoval jsem i přírodní, ale ten cenový rozdíl je neskutečný a kámen je překrásný!!! Celý proces a komunikace s prodejcem na jedničku. Díky! Všem doporučuji.
Objednal jsem si zásnubní prsten Elisa s 0.5ct laboratorním diamantem. Zvažoval jsem i přírodní, ale ten cenový rozdíl je neskutečný a kámen je překrásný!!!
Celý proces a komunikace s prodejcem na jedničku. Díky! Všem doporučuji.... Collapse
Markéta Tomková
Sirius prsten s 1ct laboratorním diamantem je překrásný. Výběr nemají veliký, ale podpora funguje skvěle a mohu jen doporučit.
Sirius prsten s 1ct laboratorním diamantem je překrásný. Výběr nemají veliký, ale podpora funguje skvěle a mohu jen doporučit.... Collapse
tomas
Zakoupil jsem zásnubní prsten. I když jsem tento kámen předtím neviděl, tak předčil mé očekávání. Skvělá náhrada místo zirkonu. Jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit.
Zakoupil jsem zásnubní prsten. I když jsem tento kámen předtím neviděl, tak předčil mé očekávání. Skvělá náhrada místo zirkonu. Jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit.... Collapse
Petr T.
Dlouze jsem zvažoval, zda koupím zásnubní prsten s diamantem, ale za cenu malinkého diamantu jsem si zde mohl objednat krásný větší Sirius. Vůbec jsme netušil, že existuje firma, která nabízí tyto drahokamy. Mohu vřele všem doporučit.
Dlouze jsem zvažoval, zda koupím zásnubní prsten s diamantem, ale za cenu malinkého diamantu jsem si zde mohl objednat krásný větší Sirius. Vůbec jsme netušil, že existuje firma, která nabízí tyto drahokamy. Mohu vřele všem doporučit.... Collapse
Lenka V.
Zakoupila jsem náušničky a jsou překrásný. Jsem maximálně spokojená a mohu jen doporučit.
Zakoupila jsem náušničky a jsou překrásný. Jsem maximálně spokojená a mohu jen doporučit.... Collapse